Zdjęcie wydarzenia Fabryka przypinek. Warsztat dla rodzin z dziećmi

Fabryka przypinek. Warsztat dla rodzin z dziećmi

Pawilon Czterech Kopuł, Muzeum Współczesne Wrocław i Centrum Kultury Zamek zapraszają na warsztat „Strzał w 10! Łącz i przypinaj"

Od września 2021 Pawilon Czterech Kopuł, Muzeum Współczesne Wrocław i Centrum Kultury Zamek zapraszają do odkrywania kultury i sztuki za pośrednictwem gry terenowej „Strzał w 10!”. Wzięliście już udział, a może właśnie planujecie dołączyć do zabawy? Zapraszamy na warsztat!

Podczas spotkania pokażemy, jak bawić się z wykorzystaniem „Strzału w 10!”, zaprezentujemy różne ciekawostki o Pawilonie Czterech Kopuł, Muzeum Współczesnym Wrocław i Centrum Kultury Zamek, po to, by na koniec wspólnie z Wami wykonać symbol, który odda nić przyjaźni, jaka łączy te miejsca. Czy będzie to linia, koło, dzieło sztuki? Znajdźmy to coś! 

Projekty gotowe? Zastosujmy je w praktyce – w czasie zajęć wykonamy autorskie przypinki. Może Wasz pomysł na znak lub logo zagości na stałe w przyszłych edycjach zabawy? Zachęcamy do zabrania ze sobą na warsztat telefonów komórkowych. 

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia. Na warsztat można się zapisać, piszące maila na adres lub telefonicznie 71 712 71 81. 

Prowadzenie: Agata Iżykowska-Uszczyk, Małgorzata Rzerzycha-Myśliwy, Agnieszka Jamroszczak.

Warsztaty dla rodzin z dziećmi w ramach gry terenowej „Strzał w 10!”. Link do strony z informacją o grze „Strzał w 10!”.

Szczegóły wydarzenia:
muzeumwspolczesne.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia