Restauracja Mama Manousch

Po pięciu latach podróży po wielu kontynentach, Mama wraca tam skąd, pochodzi i przybliży wrocławianom smaki i aromaty kuchni północnej Afryki.

Mama Manousch we Wrocławiu istnieje od 5 lat. Od trzech znajduje się w znanym na świecie żółtym przewodniku pod najlepszych i najbardziej klimatycznych restauracjach Gault&Millau.

Przymusowe zamknięcie i pandemia dały właścicielom restauracji znajdującej się tuz przy wrocławskim Rynku czas na zmianę konceptu restauracji i powrót do jej korzeni. Mama Manousch wraca do domu.

Marokańskie chlebki smażone na specjalnej kamiennej płycie, aromatyczne taginy przygotowywane w oryginalnych glinianych naczyniach i wyjątkowe, niespotykane we Wrocławiu desery na bazie wody pomarańczowej.

Można zjeść taginy w oryginalnych glinianych naczyniach, marokańskie chlebki wypiekane na kamieniu i desery z wodą pomarańczową

Zestawy past z marokańskimi chlebkami będą kosztować 19 zł, taginy natomiast niespełna 30 zł.

Tagine Bar w weekendy i w tygodniu będzie czynny od godz. 12:00 i do godz. 17:00 będzie serwować lunche w cenach 19 zł.

W menu będzie można znaleźć afrykańskie pasty, szakszukę na kilka sposobów, owoce morza i oczywiście taginy z najróżniejszymi dodatkami, m.in. wołowiną, owocami morza, kurczakiem, czy jagnięciną.

Będzie dużo propozycji dla wegan i wegetarian.

Galeria

Więcej miejsc